Staltiesių ir servetėlių nuoma

Siūlome išsinuomoti staltieses ir serveteles, kad sukurtumėte modernų ir harmoningą stalo dekorą savo renginiui. Mūsų siūloma stalo tekstilė yra skirtingų spalvų ir raštų, kad galėtumėte sukurti harmoningą stalo dekorą, kuris atitinka jūsų renginio temą ir stilių. Mes užtikriname, kad mūsų nuomojamos staltiesės ir servetėlės būtų aukščiausios kokybės, kad susikurtumėte šiuolaikišką ir išskirtinį stalo dekorą savo renginiui.

Mūsų nuomojamos staltiesės yra dviejų dydžių, pagamintos iš skirtingų audinių - gabardinas, matinis veliūras, aksomas ar linas. Apvalios staltiesės yra 3,4 m skersmens, o staciakampės staltiesės dydis yra 3,0 x 2,5 m pločio. Servetėlės yra 45x45 cm dydžio pagamintos iš skirtingų audinių - matinio veliūro, gabardino, lino.

Jeigu ieškote stalo tekstilės nuomos, kreipkitės į mus. Mes siūlome aukščiausios kokybės staltieses ir serveteles, kad padėtume Jums sukurti išskirtinį ir stilingą stalo dekorą Jūsų renginiui.

Mes nuomojame aukštos kokybės stalo tekstilę visoje Lietuvoje. Jei esate Klaipėdos mieste, galite atvykti ir atsiimti tekstile adresu - Artojo g. 7G. Kitais atvejais, mes siunčiame stalo tekstilę autobusų siuntomis į kitus miestus.

Prieš šventę, mūsų komanda pasiruošia jūsų užsakymui ir išsiunčia tekstilę į nurodytą autobusų siuntų skyrių pora dienų iki šventės. Tokiu būdu, jūs turite pakankamai laiko pasiruošti savo šventei be streso.

Grąžinant stalo tekstilę, ją galite atvežti į mūsų adresą Artojo g. 7G, Klaipėda arba išsiųsti autobusų siuntomis į Klaipėdo autobusų stotį, sekančią darbo dieną po šventės.

Po šventės stalo tekstilės nereikia plauti, mes pasirūpinsime tekstilės švara.

Mes nuomojame stalo tekstilę su aiškiomis ir paprastomis sąlygomis, kad mūsų klientams būtų patogu ir paprasta pasinaudoti mūsų paslaugomis. Mes užtikriname aukščiausios kokybės tekstilės pasirinkimą ir greitą bei patikimą paslaugų
pristatymą.